Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Toplum İçin Sürdürülebilir Değer Yaratıyoruz

Sürdürülebilirliği çok yönlü bir yaklaşımla destekleyerek toplum için artı değer üretiyoruz. Başta Kayseri olmak üzere tüm toplumun ihtiyaçlarını gözeten sosyal sorumluluk projeleri geliştiriyoruz.

DSC5227.png
Sosyal Sorumluluk Bilinci

Sürdürülebilir şirketlerin ekonomik sorumlulukları olduğu kadar toplumsal sorumluluklarının da olması gerektiğini düşünüyoruz. Yönetim süreçlerimizin tümünü bu yaklaşım doğrultusunda yönetiyor, kurum içinde güçlü bir sosyal sorumluluk bilincinin oluşması için çalışmalar yürütüyoruz. Çalışma arkadaşlarımızın fikirleriyle beslenen toplumsal projelere öncülük ediyoruz.

Sosyal sorumluluk anlayışımız yalnızca bugünün değil gelecek nesillerin de desteklenmesini içeriyor. Bu kapsamda her yaş grubundan katılımcılarımız için çevre, spor, eğitim, sağlık, afet ve acil durum konularında farkındalık çalışmaları ve etkinlikler düzenliyoruz.

Toplumsal fayda üretmenin karşılıklı dayanışma ve iş birliği temelinde başarıya ulaşacağına inanıyoruz. SOCAR Türkiye çatısı altındaki tüm paydaşlarımız başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşları ve eğitim kurumlarıyla faydalı iş birlikleri geliştiriyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Sosyal Medyada Takip Edin