Kayserigaz

Ewe
İletişim Anasayfa

KAYSERİGAZ’DAN İLÇELERE OYUNCAK 27.10.2017

EWE Türkiye Grubu iştiraklerinden Kayserigaz, EWE Grup Şirketlerinin de sinerjisiyle, çocuklarda paylaşma bilincinin oluşturulmasına katkı sağlayıp, onları mutlu eden “Oyuncak Toplama Kampanyası” düzenledi.

Çocukların hayal dünyasını ve zihinsel gelişimini destekleyen oyuncaklar, onların hayatında gelecekleri için belirleyici bir rol oynuyor. Kayserigaz, gerçekleştirdiği Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri ile çocukların eğitimine olduğu kadar, zihinsel ve sosyal gelişimlerine de katkı sağlamaya önem veriyor. Bu bilinçten hareketle gerçekleştirdikleri projelere bir yenisini daha ekleyen Kayserigaz, Oyuncak Toplama Kampanyası düzenleyerek geleceğimiz olan çocukların hayallerine destek olmanın mutluluğunu yaşadı.

Kampanyaya EWE Turkey Holding şirketleri, Kayserigaz, Bursagaz, EWE Enerji, Enervis ve Millenicom çalışanları yoğun ilgi gösterdi. Beklenilenden fazla oyuncak toplanması sonucu oyuncak gönderilecek okul sayısını ikiden beşe çıkaran Kayserigaz, önceki yıllarda doğalgaza kavuşturulan Develi ilçesinde ve 2017 yılında lisans alanına dâhil edilen, Yeşilhisar ve Yahyalı ilçelerinde bulunan anaokullarına 38 koli oyuncak götürdü. Yeşilhisar Zübeyde Hanım Anaokulu’na, Yahyalı Seydili İlkokulu ve Yahyalı Atatürk Ortaokulu’nun ana sınıflarına, Develi Yaşar Pusatlıoğlu Anaokulu ve Develi Nevzer Ercis Anaokulu’na, götürülen oyuncak kutularını büyük bir merakla açan ana okul öğrencilerinin mutlulukları görülmeye değerdi. Anaokul yönetici ve öğretmenleri Kayserigaz ve EWE Grup Şirketleri çalışanlarına bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ettiler.

Kayserigaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Özlem Acur, “EWE Türkiye Grubu olarak topluma katkı sağlayan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerinin öncülüğünü yapmanın gururunu yaşıyoruz. Kayserigaz olarak, lisans alanımıza dahil ettiğimiz ilçelere doğalgaz arzı sağlamanın yanında ilçelerin sosyal hayatına da dokunmaya özen gösteriyoruz. Geçtiğimiz yıllarda gerek fidan dikerek, gerek çocuk tiyatroları düzenleyerek gerekse kitap toplama kampanyaları gibi başarılı sosyal sorumluluk faaliyetlerine imza attık. Bu yılda EWE Türkiye Grup şirketlerimizin desteğiyle büyük bir kampanya ile aynı anda 3 ilçede 5 anaokuluna destek olduk. Oyuncaklarımızın dağıtılmasında yanımızda olan Yahyalı, Yeşilhisar ve Develi Belediyeleri başkanlarımıza, İlçe Milli Eğitim Müdürlerimize, grup şirketleri temsilcilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Topluma fayda sağlamanın vermiş olduğu motivasyonla kurumsal sosyal sorumluluk kampanyalarımıza devam edeceğiz’’ dedi.