Kayserigaz

Ewe
İletişim Anasayfa

KAYSERİGAZ’DAN ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Kayserigaz, 13 Mayıs Cumartesi günü düzenlediği Çalışan Paylaşım Toplantısı’nda, bünyesinde çalışan annelere sürpriz kutlama yaparak toplantı sonunda hediyelerini takdim etti. Acil 187 Hattı’na gelen ihbarları değerlendirmek üzere ev ve işyerlerine giden ekipler ise bayan abonelerin Anneler Günü’nü çiçek hediye ederek kutladılar. 

Toplum odaklı çalışmalarıyla abonelerinin takdirini kazanan Kayserigaz, tüm dünyada kutlanan Anneler Günü’nde gerçekleştirdiği etkinlikler ile anneleri mutlu etti. Kendi çalışanlarının yanı sıra abonelerini de unutmayan Kayserigaz’ın gerçekleştirdiği bu düşünceli davranış karşısında çok mutlu olan anneler, kendileri için önemli günlerden biri olan “Anneler Günü”nde hatırlanmalarına karşı duydukları memnuniyetlerini belirterek teşekkür ettiler. 

Kayserigaz Genel Müdürü Adem Dincay düzenlenen Çalışan Paylaşım Toplantısı sonrasında tüm Kayserigaz annelerini sahneye davet ederek onlara hediyelerini verdi. Adem Dincay hem Kayserigaz’da çalışan hem de vefakâr ve emekleri ödenmeyecek olan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı, sağlıklı ve huzurlu nice günler geçirmeleri temennisinde bulundu.