Kayserigaz

Ewe
İletişim Anasayfa

KAYSERİGAZ İÇ TESİSAT EKİBİ KONTROLLERE DEVAM EDİYOR

Kayserigaz İç Tesisat Birimi doğalgaz tesisat kontrollerini yapmaya devam ederken, bu kontrollerde müşterilerini bilgilendirmeyi de ihmal etmiyor.

Doğalgaz kullanımına geçmek, daha kolay ve temiz bir yaşamın önemli adımlarından biri olarak kabul edilir. Ama daha da önemlisi bu konfor aracını emniyetli ve bilinçli kullanmaktır. Bu düşünceden hareketle Kayseri halkına güvenli doğalgaz arzı sağlayan Kayserigaz, doğalgazı güvenli ve verimli kullanmak adına, yeni abonelik sözleşmesi yapılan müşterilerin doğalgaz tesisat kontrollerine devam ettiklerini açıkladı.

Kayserigaz yetkilileri, bu kontrollerin sadece konutlarda değil sanayi ve üretim tesislerinde, lokanta, kafeterya, AVM gibi ticari işletmelerde de yapılacağını belirtti. Ayrıca yetkililer müşteriler tarafından gelen tesisat kontrol taleplerini dikkate alarak adreslerde kontrol yapıldığını belirtti.

Kayserigaz, Kayseri halkının can ve mal emniyetini dikkate alarak, doğalgaz kullanımına engel teşkil eden durumların tespit edilmesi halinde ilgili yerin gaz arzının durdurulacağını bildirdi.